STRONA GŁÓWNA O RATUSZU WYDARZENIA REPERTUAR REZERWACJA I ZAKUP
FILMY ZAPOWIEDZI DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY DLA GRUP CENNIK KONTAKT


Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
komedia, 93', Polska, 2019Mamy przyjemność przedstawić projekt, co do którego mamy pewność że będzie jednym z największych kinowych hitów 2019 roku w Polsce, producenci zdecydowali się powrócić do komedii pokochanej przez miliony Polaków. Za realizację przedsięwzięcia jest odpowiedzialny Tadeusz Lampka, którego każdy dotychczasowy film był wielkim hitem na polskim rynku: „Och Karol 2”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni”, „Nie kłam kochanie”, „Tylko mnie kochaj”, „Nigdy w życiu”. Scenariusz nowego „Kogla Mogla” napisała Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za powstanie dwóch pierwszych części filmu.

Ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Kogel-mogel”.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na własny biznes… tyle że nie do końca legalny. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) zostaje celebrytką i słynną seks trenerką. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają odwiedzić Kasię i ruszają do wsi Brzózki. Po drodze wstępują do Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!


Reżyseria:Kordian Piwowarski
Scenariusz:Ilona Łepkowska
Muzyka:Sebastian Krajewski
Zdjęcia:Filip Marcickiewicz
Obsada:Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Skrzynecka, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska


PARTNERZY     
TU HONORUJEMY     

KINO RATUSZ - kino w sercu miasta
©2015 Stowarzyszenie Łódź Filmowa